אדריכלית אלה שר מייסדת המשרד
(B.Arch (2000
בוגרת הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון בהצטיינות. אלה עסקה בתחומי אדריכלות רבים וביניהם תב"עות, בנייה למגורים, בנייה ציבורית ובנייה פרטית, כמו גם בעיצוב פנים. אלה פעילה במסגרות של יזמות חברתית בתחום התחדשות עירונית בהדר ובתהליכי תכנון עם הקהילה.
בשנים האחרונות פועלת כיועצת לעיריית חיפה, מנהלת את 'מרכז הייעוץ האדריכלי הדר' בתחום של שימור והתחדשות עירונית בחיפה, ועוסקת בתכנון בתי מגורים פרטיים ובנייה ציבורית. אלה היא מוסמכת מלווה בניה ירוקה לפי תקן 5281.
050-726-8381 | sar@sar-shmueli.com

אדריכלית אורית שמואלי
(2000) PhD (2016) , B.Arch
בוגרת הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון בהצטיינות, בעלת דוקטורט בתחום של תיאוריות של עיצוב עירוני מהפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון. מחקרה עוסק באיפיון המרחב העירוני הצפוף מהפרספקטיבה של המשתמשים והגדרת המרכיבים הנחווים של עירוניות במגה-ערים מומביי ודלהי שבהודו וכן במרכז העיר ירושלים בישראל. אורית בעלת ניסיון רב שנים בתכנון מוסדות ציבור ועיצוב פנים מוסדי. כמו כן אורית עוסקת מאז שנת 2000 בהוראה ובמחקר של אדריכלות ומאז שנת 2008 מרצה ומנחת פרויקטים בעיצוב עירוני בטכניון. 
054-654-1-456shmueli@sar-shmueli.com

אודותינו | המשרד

משרדנו מתמחה באדריכלות, אורבניזם ועיצוב פנים וממוקם בשכונת הדר בלב ההיסטורי של העיר חיפה. המשרד עוסק כיום בבניה פרטית ויזמית, ובתכנון ועיצוב פנים של מבני ציבור והסבת מבנים מול עיריית חיפה בפרט, וכן מועצות אזוריות זבולון, חוף כרמל, עמק חפר ועוד. משרדנו נוסד בשנת 2010 וניסיוננו כולל תכנון בקני מידה שונים הנעים בין תכנון תב"ע , תכנון מבני ציבור כגון בתי ספר, מבני רווחה, מרכזים קהילתיים ובתי קולנוע, ומגורים בהיקפים שונים מבתים צמודי-קרקע, דרך שכונות ועד מעונות סטודנטים. אנו עוסקות גם בהוראה ומחקר של ארכיטקטורה ועיצוב עירוני בטכניון, הדרכת סטודנטים במסגרת "מרכז יעוץ אדריכלי הדר" וב"הדריון", וכן באקטיביזם סביבתי אדריכלי בשכונת הדר בחיפה. המשרד אמון על תכנון קשוב ומשתף הרגיש לערכים החברתיים, התרבותיים והסביבתיים הקיימים וחתירה למרחב ציבורי עשיר ומורכב. אנו מובילות תהליכי תכנון בדיאלוג רצוף עם כל השותפים על מנת לפרש באופן מיטבי את המרחב הנתון כך שיענה לצרכים ויצור אפשרויות חדשות. <פרופיל המשרד